Anna asiantuntijoidemme auttaa!

Mikko Isoniemi

"Unelmoi – kaikki on mahdollista, kunhan teet paljon töitä unelmiesi eteen!"

Toimitusjohtaja, osakas
040 746 5188
mikko.isoniemi@myynninmaailma.fi

Ville Orrenmaa

"Jos haluat ylittää valtameren, niin ensimmäisenä pitää uskaltaa jättää rannikko näkyvistä!"

Varatoimitusjohtaja, osakas
044 348 8087
ville.orrenmaa@myynninmaailma.fi

Anu Yliselä

"Ei se mukava työ – vaan ne mahtavat ihmiset!"

Palvelujohtaja, osakas
040 482 7200
anu.ylisela@myynninmaailma.fi

Kati Viikilä

"If you can't stop thinking about it, don't stop working for it!"

Myyntipäällikkö, osakas
044 765 3210
kati.viikila@myynninmaailma.fi

Markus Jokinen

"Mikään ei ratkaise ongelmaa yhtä tehokkaasti, kuin sen läpikäynti toisen kanssa!"

Myynnin ja markkinoinnin asiantuntija, osakas
044 017 3030
markus.jokinen@myynninmaailma.fi

Kalle Teliranta

Myyntipäällikkö
044 747 7810
kalle.teliranta@myynninmaailma.fi

Perttu Nelimarkka

“Se on helpommin tehty kuin sanottu!”

Asiakasvastaava
044 782 5179
perttu.nelimarkka@myynninmaailma.fi

Oletko seuraava joukkueemme pelaaja?

Katso avoimet paikkamme

Henri Raatikainen

"No konuhan se on aina mielessä mutta Googlataan nyt ensin!"

Johtava markkinoinnin asiantuntija
040 149 4117
henri.raatikainen@myynninmaailma.fi

Joonas Tammela

”The proof of the pudding is in the eating!”

Markkinoinnin asiantuntija
044 736 1307
joonas.tammela@myynninmaailma.fi

Teemu Lahti

"Wake up with determination - Go to bed with satisfaction!"

Markkinoinnin asiantuntija
044 732 1875
teemu.lahti@myynninmaailma.fi

Miia Mäkinen

”Content is the reason search began in the first place -Lee Odden”

Markkinoinnin asiantuntija
044 973 9780
miia.makinen@myynninmaailma.fi

Tommi Hallila

“Not enough time is no excuse. Sleep faster.”

Projektipäällikkö
044 791 7002
tommi.hallila@myynninmaailma.fi

Milla Ilkamo

Graafinen suunnittelija
044 584 5879
milla.ilkamo@myynninmaailma.fi

Janita Takala

”The harder you work for something, the greater you’ll feel when you achieve it.”

Sisällöntuottaja
044 741 7787
janita.takala@myynninmaailma.fi

Laura Kujala

Harjoittelija
044 971 9180
laura.kujala@myynninmaailma.fi

Sarianne Manninen

Harjoittelija
044 729 3996
sarianne.manninen@myynninmaailma.fi

Maria Sumuvuori

"Käy kaukana - näet taas paremmin lähelle!"

Markkinoinnin ja viestinnän asiantuntija
044 764 9818
maria.sumuvuori@myynninmaailma.fi

Piia Väliheikki

"Et koskaan tiedä rajojasi ellet ylitä niitä!"

Toimistopäällikkö